Ostatnie zdjęcia
Ostatnio dodana galeria
Video


Get the Flash Player to see this player.

o zespole

Ewelina Białasik (wokal, wodzirejka)

Muzyka od zawsze była dla niej wszystkim. Od dziecka fascynowała się śpiewem, więc pogłębiała swój talent uczęszczając do Prywatnej Szkoły Muzycznej w Poznaniu, gdzie ukończyła I-wszy stopień tejże szkoły. Obdarzona niepowtarzalną barwą głosu jest niewątpliwie podporą zespołu Martin Dance.

Marcin Białasik (instrumenty klawiszowe, wokal, wodzirej)

Od najmłodszych lat fascynowały go instrumenty klawiszowe, dlatego też swoją przygodę z muzyką rozpoczął mając zaledwie 8 lat. Doskonaląc swój talent i słuch muzyczny wybrał się do Prywatnej Szkoły Muzycznej, gdzie ukończył I-wszy stopień tejże szkoły. Zafascynowany muzyką założył zespół odkrywając przed światem swój ogromny talent muzyczny.


 

Paweł (gitara rytmiczna, instrumenty klawiszowe)

Współpracuje z Zespołem Muzycznym MARTIN DANCE

 

Stefan Piłat (saksofon, skrzypce)

Gościnnie występuje z Zespołem MARTIN DANCE na specjalne życzenie klienta!

 

 

Nasza dewiza to elastyczność w doborze repertuaru, dzięki czemu udaje nam się porwać do tańca na parkiet znakomitą większość gości. Posiadamy w naszym repertuarze utwory minionych lat, jak i również utwory współczesne, które aktualnie górują na listach przebojów. Jak widać repertuar zespołu Martin Dance jest bardzo zróżnicowany, co w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem daje niepowtarzalny efekt.

Muzyka to nasza pasja, nasze hobby, wkładamy serce i wiele trudu w to co robimy, dlatego też każda impreza z naszym udziałem ma swój niepowtarzalny klimat i zawsze jest udana. Profesjonalną oprawę muzyczną łączymy ze wspaniałą, humorystyczną wodzirejką weselną oraz zabawnymi konkursami, łapiąc bardzo szybko kontakt z bawiącą się publiką, co jest ważne na tego typu imprezach.

Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie naszych klientów, jesteśmy przekonani, że nasza muzyka będzie godna Państwa uroczystości i pozostanie miłym i niezapomnianym wrażeniem na całe życie!!!

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie, dzięki któremu możemy obsłużyć duże imprezy. Dysponujemy również oświetleniem LED, które bez wątpienia dodaje uroku i jest uzupełnieniem imprezy muzycznej.

Pracujemy na:

- ART HQ 231

- dbx 166XL

- Sennheiser e 935, e 945

- Digitech Vocalist Workstation EX

- Yamaha MSP 5 Studio

- Roland Juno G, KORG R3

- Mackie CFX12 MKII

- BOSS BR - 900

- Oświetlenie LED


 

NASZ PROGRAM MUZYCZNY ZAWSZE DOSTOSOWUJEMY DO BAWIĄCYCH SIĘ GOŚCI PODCZAS IMPREZY !!!

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do współpracy.